Інтернет-публікації про Чернівецький район допомога бійцям АТО
Чернівецькі активісти відправили в зону АТО джип

Мешканці Чернівецького району Вінниччини придбали для бійців АТО позашляховик Land Rover Discovery. "Вирішили купити саме джип, а не радянський УАЗ, якого попередньо пообіцяли своєму земляку Віталію Дмитришену. Адже старенька машина, на якій півроку їздив Дмитришен в зоні АТО, вийшла з ладу. Я подзвонив знайомим волонтерам, дізнався, який автомобіль має найкращу прохідність. Сказали, що це саме Ленд Ровер Діскавері", - розповідає один з ініціаторів придбання позашляховика Сергій Злощинський. "Виявилось, що він коштує майже десять тисяч доларів в Україні. Тоді зв'язався зі знайомими, які ганяють машини з Європи. Ті спочатку не набагато спустили ціну. Але як тільки дізнались, що автівка поїде в зону АТО, сказали, що віддадуть за стільки, за скільки куплять її за кордоном. Вдалося взяти за дві тисячі доларів".

На благодійному рахунку в Чернівцях не вистачало коштів. Тоді громадські активісти звернулись до сільгоспвиробників та підприємців. Ті надали необхідну суму.

"Ми вже неодноразово відправляли нашим бійцям все необхідне. І бронежилети, і куленепробивні каски, і берці, і одяг, і продукти. Машину ж купуємо вперше", - зауважує співорганізатор збору коштів Вадим Якубовський.

продукти з Чернівецького району для бійців АТО

Чернівчани зізнались, що планують придбати ще один позашляховик. А щойно куплений місцеві «запакували» продуктами та іншими речами першої необхідності. За кермо сів сам Віталій Дмитришен, боєць 53-ої механізованої бригади. Він з Мазурівки, приїхав додому у відпустку.

"Дуже дякую своїм землякам, які так швидко змогли зібрати гроші і купити автомобіль", — говорить Дмитришен. "Для мене і моїх побратимів це неоцінений дарунок. Така машина дуже маневрена, і в потрібну мить може зберегти не одне життя".

буржуйки з Чернівецького району для бійців АТО

 

буржуйки для бійців АТО, Чернівецький район

Поїхали в зону АТО також і три буржуйки, які виготовляють місцеві майстри в одному з цехів сільгосппідприємства "Колос 22". Готова піч коштує більше півтори тисячі гривень, а виготовлена своїми руками наполовину дешевша. Такі печі користуються популярністю в наших бійців, адже їх легко транспортувати.

 

Тетяна Щербатюк