|
Свято останнього дзвоника — це особливий день у житті кожної школи (ліцею), який символізує завершення навчального року. Для випускників Чернівецького ліцею №2 він є прощанням зі шкільними роками та початком нового етапу життя. Сьогодні лунали привітання, теплі слова подяки вчителям і батькам, а також прозвучав останній шкільний дзвоник. Цьогоріч у доросле життя вирушають 12-ть випускників (6+6 хлопців і дівчат). Святкування минуло у спокійній та затишній атмосфері, без зайвого галасу. Подяка за це Збройним Силам України. Як сьогоднішні випускники йшли в 1-й клас можна подивитися тут. |











