Чернівецький сирзавод, липень 2014 рік

 

Сторінка 1 | Сторінка 2 | На головну

 

Чернівецький сирзавод

 

сирзавод смт Чернівці

У Чернівецькому районі сталася знакова подія - навіть диво. В смт Чернівці відкрито підприємство "Чернівецький сирзавод". Нові робочі місця, радіє місцевий бюджет.
Виробничі потужності розташовані в приміщенні колишнього ковбасного цеху, реконструкція якого проводилась три роки. Встановлено нове обладнання для переробки молока та виробництва твердих сирів. Стандарти майже європейські.
Інвестор - ТОВ "Бімол" м.Березне Рівненської області.
Планують переробляти до 30 тонн молочної сировини за добу, а після введення в експлуатацію другої лінії - 80 тонн за дві доби.
Основну увагу буде приділено таким різновидам сирів як "Чечил" та "Косичка" (сичужна група). Використовується ручна технологія виробництва та натуральне копчення в коптильних камерах. Перевірено : продукція дуже смачна. Дегустаційна комісія втретє запросила додаткову кількість зразків для оцінки смакових якостей сирів.
Торгівельні точки Чернівецького району справно реалізовують смачні вироби сирзаводу. Ціна ..., а що зараз дешево. Планується експорт продукції до країн близького зарубіжжя.
Офіційне відкриття заводу відбулося 23 липня 2014 року. В урочистих заходах, крім районного керівництва, взяли участь представники обласної адміністрації.

Дай, Боже, щоб усе було гоже. Щоб завод стабільно працював, прискорюючи реалізацію виробничого потенціалу Чернівецького району.

Чернівецький сирзавод в смт Чернівці сирзавод в Чернівецькому районі ТзОВ БІМОЛ у Чернівецькому районі урочисте відкриття Чернівецького сирзаводу територія сирзаводу в смт Чернівці молоковоз на сирзаводі в смт Чернівці технологічні приміщення на Чернівецькому сирзаводі молоковози на Чернівецькому сирзаводі

 

Сторінка 1 | Сторінка 2 | На головну