Народне віче

Запрошення відвідати народне зібрання мешканців Чернівецького району на підтримку прагнень всіх українців до іншого (кращого і справедливого) життя автор цих рядків отримав напередодні проведення заходу від одного з організаторів. Прохання стосувалося висвітлення цієї події інакше, ніж потім це зробить місцева газета "Чернівецька зоря". Недовіра до цього друкованого видання виникла після не зовсім об'єктивного, як на думку деяких передплатників, висвітлення подій попереднього віче.

Треба йти.

Початок мітингу було призначено на 9 годину. Жителі Чернівецького району почали активно сходитися і з'їжджатися ще задовго до офіційного початку народного зібрання.

 

народне віче у Чернівецькому районі мітинг смт Чернівці євромайдан смт Чернівці мітинг у Чернівецькому районі

Всі чекають на початок. Підготовлене звернення до голови райради ще не підписано всіма депутатами.

народне зібрання у Чернівецькому районі народне зібрання смт Чернівці народне зібрання жителів Чернівецького району мітинг смт Чернівці збори мешканців Чернівецького району

Деякі проблеми трапились з підсилювачем звуку. При спробі його увімкнути виникало виття, що нагадує автосирену. Це дещо негативно впливало на поведінку свійської птиці на сусідній вулиці. Звичайно жартую... Свій підсилювач звуку у тимчасове користування надав костел св.Миколая. Подяка їм.

Ще до початку виступів у спілкуванні між собою громада обговорювала поточну ситуацію в Україні загалом і в Чернівецькому районі зокрема. Висловлювались різні думки, що стверджувались потужними виразами ненормативної лексики. Надоїло, дістали, за@@@ли. Щось у мене з клавіатурою, даруйте, треба замінити.

Наприклад, свою історію дуже емоційно розповів чоловік з с.Вила-Ярузькі (нижче на світлині).

народне віче у Чернівецькому районі

З його слів, він був побитий сільським головою с.Вила-Ярузькі Крушельницьким М.С. Після цього, на думку постраждалого, замість справедливого покарання для Крушельницького М.С., за згодою голови райдержадміністрації Яцка В.Ф. портрет цього голови вивісили на дошку пошани. Це питання мешканець с.Вила-Ярузькі піднімав тут на віче, і трошки пізніше при переміщенні мітингувальників до прокурора Чернівецького району. На підтвердження своїх слів він демонстрував фото і посилався на певні документи.

народне віче у Чернівецькому районі

 

Сторінка 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Мітинг на підтримку Євромайдану в смт Чернівці. 21 лютого 2014 року.

 

Сторінка 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 

майдан у Чернівецькому районі євромайдан у Чернівецькому районі народне віче в смт Чернівці мітинг в смт Чернівці народне віче в Чернівецькому районі звернення мітингуючих в смт Чернівці мітинг у Чернівецькому районі мітингуючі у Чернівецькому районі мітинг у Чернівецькому районі